LED MOVEMENT i Dani otvorenih vrata u Graditeljskoj školi Čakovec
Autor: Romina Fic, 30. 3. 2017.

U petak, 7. travnja u 20,00 sati učenici 4.d razreda Graditeljske škole Čakovec, uz pomoć mentora Krunoslava Bedija, prof. predstavit će novi multimedijski projekt pod nazivom LED MOVEMENT.

Tehnologijom LED svjetala i skladom pokreta bit će prezentirano 12 različitih i pažljivo osmišljenih nastupnih točaka baziranih na plesu i pokretu svjetla.  Medijski projekt održat će se u hallu Graditeljske škole, a vizualno-scenski nastup vezan je uz Dan otvorenih vrata.

Dani otvorenih vrata održavat će se u petak od 16,00 do 20,00 sati te u subotu od 9,00 do 12,00 sati pa će u tom razdoblju učenici 8. razreda i njihovi roditelji, ali i svi zainteresirani moći saznati sve što ih zanima o školi i obrazovnim programima, obići prostore Škole te prisustvovati jedinstvenom i neponovljivom  multimedijskom showu. Stoga ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se odazovu ovim događajima.

Radujemo se Vašem dolasku!

Fotografije