Zahvalnica "Budi muško klubu"
Autor: Romina Fic, 23. 11. 2015.

U četvrtak, 19. studenog u čakovečkom Centru za kulturu održana je projekcija filma "Život bez nasilja", koji govori o 17-godišnjem mladiću M. Tunjiću kojeg su pretukla dvojica mladića, nakon čega je i Miroslav preminuo. Projeciji filma nazočili su, između ostalih, i brojni međimurski srednjoškolski, a među njima i učenici Graditeljske škole Čakovec, članovi "Budi muško kluba", zajedno s ravnateljicom,  psiholginjom iz učeničkog doma te pedagoginjama.

Na svečanosti uoči projekcije načelnik PUM-a Krunoslav Gosarić je našoj domskoj pshologinji Andreji Baranašić, voditeljici Budi muško kluba, uručio zahvalnicu za iznimna postignuća u prevenciji nasilja. Voditeljici su se na pozornici pridružili i članovi BMK-a koji promoviraju nenasilje te pozitivne stavove.

Na dolje navedenim linkovima možete vidjeti priloge koji su objavljeni na web portalu e-međimurje te u reginalnom dnevniku HTV-a.

Regionalni dnevnik HTV-a

e-medjimurje