"NI DA NI NE"
Autor: Suzana Šestan, 6. 11. 2015.

Graditeljska u emisiji NI DA NI NE

U okviru nastavnog predmeta Medijski projekti i na inicijativu prof. Ljiljane Ille, prošle školske godine uključili smo se u projekt HTV-a kojim se učenici pozivaju na snimanje filmova o društveno zanimljivim temama. Od predloženog materijala odabran je prilog koji problematizira odnos mladih prema autoritetima, a koji su, uz vođenje prof Emilije Kovač, osmislili Anamarija Grkavac, Matija Kolenko, Jelena Šafarić, Antonija Hajdinjak te Andreja Tkalčec. Ovih smo dana, točnije 31.10., odradili drugi dio projekta: ekipa od dvadeset i troje učenika iz vrlo različitih razreda naše škole, uz podršku mentorskog tima koji su sačinjavali dr. Emilija Kovač,  prof. Marko Dolar, prof. Ljiljana Ille te pedagoginja prof. Anja Zadravec, u studiju HTV-a u Zagrebu snimila je emisiju NI DA NI NE. Iako smo očekivali napetu i strogu atmosferu, već za pola sata u potpunosti smo se priviknuli na kamere, opustili i raspričali. Možemo reći da smo se proveli fantastično i odradili (vjerujemo) odličan posao. Nestrpljivo očekujemo da nam jave datum emitiranja naše emisije.

pogledajte emisiju na slijedećem linku:

Barbara Delladio, 4.c

fotografije - album