United World Colleges u šk. god. 2016. – 2018.
Autor: Suzana Šestan, 5. 6. 2015.

Natječaj za učenike koji će u šk. godini 2015/16 završiti 2. ili 3. razred srednje škole -  za odabir hrvatskih polaznika programa United World Colleges u šk. god. 2016. – 2018.

U privitku su dokumenti i tekst  natječaja za odabir hrvatskih polaznika programa United World Colleges u šk. god. 2016. – 2018. Radi se o međunarodnom, prestižnom sustavu koledža, koji omogućava vrhunsko srednjoškolsko obrazovanje u vrlo zahtjevnom, ali i poticajnom međunarodnom okruženju.

Udruga UWC Hrvatska, koja okuplja bivše polaznike UWC škola i kratkih UWC tečajeva, provodi natječaje za izbor novih polaznika od svojeg osnivanja prije 11 godina.
Na UWC školama provodi se obrazovni program International Baccalaureate (IB diploma), koji je priznat u Hrvatskoj i međunarodno, a učenici koji ga završe na UWC školama mogu normalno nastaviti školovanje u Hrvatskoj, ali i bilo gdje drugdje u svijetu.

Više informacija o natječaju možete pronaći ovdje:

S poštovanjem,
Saša Tkalec, predsjednik udruge
UWC Hrvatska
www.uwc.hr

U prilogu je prateća dokumentacija i pojašnjenje uvjeta natječaja!