Poštovani nastavnici, djelatnici, roditelji, učenici i suradnici škole
Autor: Suzana Šestan, 29. 9. 2018.

S tugom vas obavještavamo da je 28. rujna 2018. u 67. godini života, preminuo Zoran Pazman diplomirani inženjer arhitekture, profesor, i dugogodišnji ravnatelj Graditeljske škole Čakovec, u  mirovini od 2015. godine.

Zoran Pazman bio je ravnatelj Graditeljske škole Čakovec od 1993. do 2014. godine.  Tijekom rada dao je prepoznatljiv pečat škole svojom vizijom kako u graditeljskim zanimanjima tako i u području likovnih umjetnosti, multimedije i dizajna, što se odražavalo u postignućima učenika te kroz suradnju sa drugim školama, institucijama i privredom.

Posljednji ispraćaj prof. Pazmana održat će se na zagrebačkom groblju Mirogoj - krematorij, u srijedu, 03. listopada 2018. u 10.40 h., a komemoracija  u spomen biti će u četvrtak 04. listopada 2018. u 13.00 h., u TV sali učeničkog doma Graditeljske škole Čakovec.

Počivao u miru.