Posjet dizajnera keramike 4. razreda Štrigovi
Autor: Suzana Šestan, 15. 5. 2018.

Dana 11. 5. 2018. organizirana je izvanučionička nastava i izlet u Štrigovu.  Učenice 4. c razreda smjera dizajna keramike,  tom prilikom obišle su crkvu sv. Jeronima, te razgledale freske iz 18. st. koje je načinio Ivan Ranger. Nakon toga pješice u laganoj šetnji uživale su u vizuri Međimurja i Prekmurja sa Mađerkinog brijega.

Slijedeći punkt je bila farma jelena, te pregled galerije na otvorenom, gdje su učenice imale predah uz roštilj i kolač. U povratku su razledali obrt "Keramika Valkaj".

Izlet je organiziran na zamolbu učenica koje su željele posjetiti i vidjeti ljepote štrigovskog kraja i samog mjesta Štrigove, obići kulturne sadržaje i proći pješačkom stazom, poznatom šetnicom Terra historica Štrigova

voditeljica: mr.art Vesna Osojnički, ak. kiparica​

fotografije