Najglas Graditeljske škole Čakovec 2017.
Autor: Romina Fic, 8. 5. 2017.

U petak, 12.05.2017. godine s početkom od 17.30 sati u predvorju  naše škole održat će se drugi puta zaredom Najglas Graditeljske škole Čakovec.

Na ovogodišnjem Najglasu predstavit će nam se ukupno osam natjecateljica; Marta Hajdarović  s pjesmom Sounds live feels, Laura Panić će nam izvesti pjesmu Satellite, Antonija Taradi  pjesmu Dancing on my own, Filipa Ščuka pjesmu  Who is fancy, Veronika Zrna pjesmu Život nije siv, Marija Dombaj pjesmu  Jesen u meni, Rahela Dominić  pjesmu Amazing grace, a natjecanje će zatvoriti Veronika Čretni  sa svojom izvedbom pjesme Listen.

Posebna gošća ovogodišnjeg natjecanja bit  će prošlogodišnja pobjednica Katarina Pergar, koja će izvesti nekoliko skladbi.

Svi su pozvani svi jer se i njihov glas računa, odnosno svi prisutni moći će podržati svoju favoritkinju putem aplikacije pomoću koje će moći glasati po načelu jedna osoba – jedan glas, a koju će za ovu priliku na našoj stranici otvoriti profesorica Suzana Šestan. Publika će se tako pridružiti četveročlanom žiriju i donijeti odluku u najboljem glasu Graditeljske škole Čakovec za 2017. godinu.  Dodajmo još da će sve natjecateljice pratiti naš školski bend, a koje je za natjecanje pripremio  profesor Zvonko Ladić, idejni začetnik ovog projekta.

Vidimo se na u petak, 12. svibnja na 2. Najglasu Graditeljske škole Čakovec!