Dragi učenici i učenice
Autor: Suzana Šestan, 25. 5. 2016.

U tijeku je istraživanje Uloga društvenih mreža u socio-emocionalnom razvoju mladih. Istraživanje provode istraživačice sa Filozofskog fakulteta u Zagrebu, u sklopu 26. Ljetne psihologijske škole. Cilj istraživanja je ispitati povezanost različitih aspekata korištenja društvenih mreža sa socio-emocionalnim razvojem mladih, njihovim  akademskim ishodima te s njihovim obiteljskim i demografskim karakteristikama. Društvene mreže sve su popularnije i ostvaruju značajan utjecaj na mlade, stoga je važno ispitati mehanizme kroz koje se taj utjecaj ostvaruje.

Ispunjavanje ankete je potpuno anonimno i rezultati će se koristiti isključivo u svrhu istraživanja.

Anketi možete pristupiti na slijedećem linku: https://www.surveymonkey.com/r/SQTCF2Z