Projekt "Trening socijalnih vještina"
Autor: Suzana Šestan, 30. 10. 2015.

Projekt "Trening socijalnih vještina" podržava Koordinacijski odbor akcije "Grad Čakovec prijatelj djece". Riječ je o projektu Udruge Stremi! iz Čakovca kojem su nositelji Tamara Žganec, Filipa Zubić i Ratko Čuček.

Trening socijalnih vještina ima za cilj osnaživanje djece i mladih za snalaženje u svakodnevnim situacijama kroz učenje i vježbanje socijalnih vještina. Trening socijalnih vještina prepoznat je kao učinkovit oblik intervencije prema djeci i mladima u redovnoj populaciji, populaciji u riziku te populaciji u visokom riziku.

Naš trening se sastoji od nekoliko radionica. Prva u nizu je "Aktivno slušanje" koja će se održati u prostorijama ACT-a u Čakovcu, 31.10.2015.g., s početkom u 16 sati.

Učenici se za trening mogu prijaviti: (link za online obrazac prijave)
ili
putem email adrese: