Pretraži

Upisi šk. god. 2019./2020.
Provjera likovnih sposobnosti za upis u 1.razred smjera Likovne umjetnosti i dizajna
Autor: Suzana Šestan, 19. 6. 2019.

1. PRIJAVA
  • učenik treba doći u Graditeljsku školu Čakovec i popuniti prijavnicu koja se dobije u Školi
  • donijeti sa sobom osobni dokument sa fotografijom

26.6., 27.6., 28.06,.  i 01.07.u vremenu od 8 do 12 sati

1. PROVJERA LIKOVNIH SPOSOBNOSTI
  • učenik dolazi u Graditeljsku školu i izrađuje dva zadatka prema uputi nastavnika / zadatak crtanja i zadatak slikanja (sav potreban pribor za rad se dobiva u školi)

utorak, 02.07. (od 7.30 sati do 7.45 dolazak u školu)

Ako učenik nije u mogućnosti doći u školu prije likovne provjere u navedenim terminima (zbog udaljenosti mjesta stanovanja i sl.), može se kontaktirati broj telefona 040 329 011 (učenička referada) za dogovor oko postupka prijave.

Napominjemo učenicima da je potrebno doći na likovnu provjeru bez obzira koji je prioritet učenik dodijelio Likovnoj umjetnosti i dizajnu, jer nakon zaključavanja sustava upisa, sva zanimanja koja traže dodatne provjere, a učenik ih nije odradio, automatski se brišu iz odabira učenika jer nisu zadovoljene upisne propozicije.