Pretraži

The Mobility Bridge III - Graditeljska škola Čakovec
Autor: Suzana Šestan, Zvonko Ladić, 10. 9. 2017.

Učenici Graditeljske škole Čakovec, koji u sklopu projekta Erasmus+ praktičnu nastavu odrađuju u poduzeću Carthago d.o.o. svoje slobodno vrijeme koriste i za upoznavanje kraja u kojem trenutno obitavaju. Tako su, s prof. Ladićem tokom tjedna obišli i najznačajnija mjesta općine Odranci, i razgledali prekrasnu župnu crkvom koja je građena u neobičnom osmerokutnom stilu te se upoznali s poviješću župe i općine. Isto tako su posjetili i mjesto Črenšovci u istoimenoj općini gdje su se upoznali s poviješću i znamenitostima, a posebno ih se dojmila informacija da je početkom 20.st tu bio centar tzv. Republike Prekmurje.

fotografije na linku