Pretraži

The Mobility Bridge III - Graditeljska škola Čakovec
Autor: Suzana Šestan, Zvonko Ladić, 9. 9. 2017.

S učenicima Graditeljske škole Čakovec, koji u sklopu Erasmus+ projekta svoju praktičnu nastavu odrađuju u poduzeću Carthago d.o.o., u Odrancima, u petak je poseban radno-svečani sastanak održala i direktorica poduzeća, gosp. Sandra Županec, koja je željela čuti iskustva naših učenika i istovremeno izrazila zadovoljstvo njihovim radom i napretkom. Tom prigodom je učenicima uručila prigodne poklone za uspješan prvi tjedan prakse, u obliku poklon paketa za vikend te metalnih minijatura mobilnih domova, kao uspomenu na vrijeme provedeno u tome poduzeću. Uz direktoricu, gosp. Županec i profesora Ladića, sastanku je prisustvovao koordinator njihovih mentora gosp. Matic Dobrajščak, koji je izrazio zadovoljstvo znanjem koje su učenici pokazali nakon mini testa naučenog u samo jednom tjednu.

Komadić atmosfere pokušavamo dočarati kroz fotografije_link