Oskar znanja 2015!
Autor: Suzana Šestan, 7. 7. 2015.

30.lipnja 2015 u 11 sati u prostorima Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu dodijeljena su priznanja učenicima koji su tijekom 2014./2015. godine osvojili prva mjesta na državnim natjecanjima i učenicima koji su postigli značajan uspjeh na međunarodnim natjecanjima te njihovim mentorima.

Iz Graditeljske škole Čakovec Oskar zanja i priznanje za najbolji rad u generaciji trećih razreda u području vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2015 dobila je učenica 3.c razreda smjera Dizajner unutrašnje arhitekture Žanina Mavrin, a zahvalnicu za uspješan rad sa nagrađenom učenicom njena mentorica Suzana Šestan dipl.dizajner.

Na manifestaciji su prisustvovali predstavnici Vlade Republike Hrvatske, vjerskih zajednica, Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, Nacionalne i sveučilišne knjižnice, Agencije za odgoj i obrazovanje, predstavnici odgojno-obrazovnih ustanova te Nacionalnoga vijeća učenika Republike Hrvatske.