POŠTOVANI UČENICI BUDUĆEG PRVOG RAZREDA NAŠE ŠKOLE! POŠTOVANI RODITELJI!
Autor: Suzana Šestan, 11. 7. 2014.

Vaš odabir jednog od programa u našoj Školi potvrda je našim nastojanjima i predanom radu u školovanju kadrova koji će se po završetku moći zaposliti i naći kvalitetno mjesto u svijetu rada ili nastavkom školovanja na fakultetima i učilištima razviti visoke kompetencije budućih zvanja.

Vjerujemo da ćete u našoj Školi nalaziti poticaje za vlastiti rast i razvoj, jačanje samopouzdanja i osobnog zadovoljstva.

Naši nastavnici, odgajatelji, stručni učitelji, stručno – razvojni tim i svi djelatnici, vođeni ravnateljicom Škole, očekuju vas 8.rujna 2014. na početku novog ciklusa obrazovanja, odlučni u nastojanjima da vas suvremenim metodama i nastavnim tehnologijama usmjere u učenju i samorazvoju, do vrsnih majstora, tehničara i dizajnera.

Podsjetnik:

* u vremenu od 14. do 18.07.2014. obavezno prikupite dokumentaciju koja vam je navedena u natječaju za pojedino zanimanje - Mišljenje školske liječnice i/ili Medicine rada, te POTPISANU PRIJAVNICU I ISPRINTANU UPISNICU - zadnje dvije ispisuju se iz sustava e-upisi, te UGOVOR O NAUKOVANJU ukoliko je potreban za odabrani program (zanimanje)

Sve ostale detalje provjerite u BROŠURI Idemo u srednju 2014.

Želimo vam ugodan odmor i radosno uzbuđenje na početku nove školske godine!