Provjera likovnih sposobnosti za upis u 1. razred u program Likovne umjetnosti i dizajna (Dizajner unutrašnje arhitekture i Dizajner keramike) u šk.god. 2014./2015.
Autor: Suzana Šestan, 21. 5. 2014.

U ponedjeljak, 30. lipnja 2014. godine od 8.00 do 13.00 sati održat će se provjera likovnih sposobnosti u programu Likovne umjetnosti i dizajna, sa zadacima iz crtanja (olovka - predmeti u perspektivi) i slikanja (tempera - mrtva priroda).

Prijave kandidata za  provjeru u program Likovne umjetnosti i dizajna su 7 dana prije provjere (od 23.06. do 27.06. 2014. godine od 8.00 do 15.00 sati), s potrebnom dokumentacijom - ispunjava se prijavnica (dobije se u školi), potrebna je jedna fotografija (kao za osobnu), te je potrebno izvršiti uplatu troškova provjere od 50,00 kn (u računovodstvu škole).

Škola omogućuje smještaj u učenički dom koji je u sklopu škole.

Bodovi sa likovne provjere pridodaju se bodovima  koje su učenici postigli na osnovi uspjeha u školi i temeljem predmeta značajnih za upis u navedena zanimanja – detalje pogledati u upisnoj brošuri.

Bez pristupanja likovnoj provjeri učenici se neće moći upisati u navedeni program.

ravnateljica: Srebrenka Pongrac, dipl.inž.građ.