Uspjeh našeg učenika na Regionalnoj domijadi
Autor: Romina Fic, 16. 5. 2014.

Roman Horvat, učenik 2.g razreda (program soboslikar-ličilac) na 39. regionalnoj domijadi koja se 26. travnja održala u Garešnici osvojio je 1. mjesto  svojim radovima – crtežima Autoportreti, Fikus i Drvo života, pod mentorstvom Katarine Brekalo, prof.

Time je ostvario i izravni plasman na Državnu domijadu koja se održavala u Baškom polju od 9. do 11. svibnja. Ove godine kategorije multimedije i kulture nisu bile natjecateljskog karaktera, odnosno nije bilo ocjenjivanja od strane stručnog povjerenstva, već je radove ocjenjivalo učeničko povjerenstvo koji su našeg Romana plasirali na 4. mjesto.

Iskrene čestitke učeniku  i mentorici na uspješnom predstavljanju naše škole i doma!

Fotografije