Obavijest o štrajku djelatnika 21.10.2019.
Autor: Romina Fic, 19. 10. 2019.

Dragi učenici, cijenjeni roditelji i skrbnici!

Obavještavam Vas da zbog najavljenog štrajka velike većine djelatnika  Graditeljske škole Čakovec u ponedjeljak, 21.10.2019. neće biti nastave u obje smjene. Škola će biti otvorena od 7.00 do 14.30. sati.

Osoba zadužena za pružanje informacija je Mia Mošmondor, tajnica  Graditeljske škole Čakovec, a  sve upite možete uputiti na e-mail  gsc@ss-graditeljska-ck.skole.hr ili na tel. 040/329-002.

Ravnatelj Graditeljske škole Čakovec

Zvonko Ladić, dipl. teolog