Učenici Graditeljske škole Čakovec na natjecanju strukovnih škola - WorldSkills Croatia 2019.
Autor: Suzana Šestan, 27. 3. 2019.

Od 26. - 28. ožujka 2019. godine na Zagrebačkom velesajmu održava se Državno natjecanje učenika strukovnih škola - WorldSkills Croatia 2019., - najveće strukovno natjecanje u ovom dijelu Europe. Učenici strukovnih škola natječu se u više od 40 strukovnih disciplina u kojima će prezentirati stručne kompetencija te demonstrirati vještine potrebne za uspješno obavljanje zadataka karakterističnih za određeno strukovno zanimanje.

Graditeljska škola Čakovec domaćin je i organizator natjecanja u disciplini Arhitektonske tehnologije, a naši učenici uz podršku mentora sudjeluju u šest disciplina: Arhitektonske tehnologije, Multimedija, Suha gradnja, Geodezija, Graditeljska tehnologija, Keramičarstvo i oblaganje i međusektorskoj smotri za učenike s teškoćama.

Svim učenicima želimo puno uspjeha!

fotografije_wsc_2019