Nagrađeni mentori na primanju kod župana Međimurske županije
Autor: Romina Fic, 12. 10. 2017.

Svake se godine uoči Međunarodnog dana učitelja upriličuje svečanost za mentorice i mentore čiji su učenici osvojili prva mjesta na županijskim i državnim natjecanjima, smotrama i susretima. Tom im se prilikom župan Međimurske županije, gospodin Matija Posavec, zahvaljuje na predanosti i trudu u obavljanju svojih svakodnevnih obveza te im odaje priznanje za postignute uspjehe.

Svečanost uručivanja priznanja i prigodnih nagrada ove se godine održala 10. listopada u Centru za kulturu Čakovec, a iz naše škole bilo je pozvano troje nastavnika. Prvi od njih je  Dario Štokić, mentor učeniku čiji je rad na desetoj Smotri radova učenika/ca iz obrazovnog sektora grafičke tehnologije i audiovizualnih tehnologija osvojio 1. mjesto u kategoriji Grafičkog dizajna, drugi je Krunoslav Bedi, mentor učeniku koji je osvojio 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike za srednje škole u kategoriji  Razvoj softvera te je bio pozvan na državno natjecanje, a treći mentor je Dominik Hrženjak, pod čijim su mentorstvom naše djevojke ostvarile prvo mjesto na Županijskom natjecanju u malom nogometu.

Čestitamo svim nagrađenim mentorima  i želimo im puno dobrih rezultata i u budućnosti!

Fotografije