ZAPOČELA IZOBRAZBA GRAĐEVINSKIH RADNIKA U ENERGETSKOJ UČINKOVITOSTI – PRIJAVITE SE!
Autor: Suzana Šestan, 25. 4. 2017.

Sa zadovoljstvom Vas obavještavamo kako je 31. ožujka 2017. započela izobrazba građevinskih radnika u području energetske učinkovitosti po programu CROSKILLS.

Graditeljska škola Čakovec poziva sve zainteresirane radnike i poslodavce da se prijave na izobrazbu i certificiranje za energetski učinkovitu gradnju, u prvim trening centrima za izobrazbu građevinskih radnika diljem Republike Hrvatske. Do kraja kolovoza 2017. godine izobrazba je sufinancirana iz projekta CROSKILLS, te stoga BESPLATNA za sve polaznike (do popunjenja mjesta). Stoga se prijavite što prije i tako osigurajte svoje mjesto na besplatnoj izobrazbi!

Više informacija - link!