Učenici naše škole opet nagrađeni
Autor: Romina Fic, 9. 6. 2016.

Državna uprava za zaštitu i spašavanje, točnije Područni ured za zaštitu i spašavanje Čakovec je povodom Dana civilne zaštite raspisao natječaj  na temu „Prirodne katastrofe, tehničko-tehnološke katastrofe, snaga sustava civilne zaštite i žurne službe u katastrofama.“

Natječaj je bio namijenjen djeci svih uzrasta, odnosno predškolcima, osnovnoškolcima te srednjoškolcima, a mogli su sudjelovati svojim  likovnim, literarnim i foto radovima. Iz velikog broja pristiglih radova Povjerenstvo je izabralo one najbolje, a među njima je bilo i troje učenika iz Graditeljske škole Čakovec: Mia Guberinić  koja je osvojila prvu, Marina Mezga koja je osvojila drugu te Nikola Janković koji je osvojio treću nagradu u kategoriji foto radova među srednjim školama. Mentor učenicima bio je profesor Krunoslav Bedi. Svi nagrađeni učenici i njihovi mentori bili su pozvani na svečanu dodjelu priznanja koje se održalo  9. lipnja u velikoj vijećnici Međimurske županije, a na kojem su učenici, uz već spomenuta priznanja, dobili i prigodne nagrade.

Iskrene čestitke nagrađenim učenicima i njihovom mentoru!

Fotografije