NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U 1. RAZRED SREDNJE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.
Autor: Suzana Šestan, 6. 6. 2016.

Budući srednjoškolci!

Graditeljska škola čakovec objavljuje službeni Natječaj za upis učenika u 1. razred za školsku godinu 2016./2017.

Tekst natječaja za sve četverogodišnje i trogodišnje smjerove i zanimanja u Graditeljskoj školi Čakovec, te popis potrebne dokumentacije, važnih predmeta i likovne provjere za područje Likovne umjetnosti je u prilogu!

Ostala upisna dokumentacija:

1. Popis obrtničkih, školskih i drugih radionica s kojima je moguće sklopiti ugovor - klasični sustav obrazovanja – šk.god.2016./2017.
  2. Kalendar aktivnosti važan za upis u 1.razred četverogodišnjih programa – ljetni upisni rok šk.god. 2016./17.
  3. Kalendar aktivnosti važan za upis u 1.razred trogodišnjih programa – ljetni upisni rok šk.god. 2016./17.
  4. Prijava kandidata s teškoćama u razvoju 2016./2017.
  5. Praktična nastava u Graditeljskoj školi Čakovec

Upisna brošura "Idemo u srednju!" - pravila upisa_redovni učenici
Upisna brošura "Idemo u srednju!" - pravila upisa_ učenici s teškoćama

*Rezultati provjere Likovne darovitosti_30.06.2016
*Rezultati provjere Likovne darovitosti za TR učenike_23.06.2016.

Popis trogodišnjih zanimanja za koja pregled učenika na medicini rada financira HZZ. - NOVO!