Izložba nastavnika odjela Likovne umjetnosti i dizajna
Autor: Suzana Šestan, 8. 3. 2016.

Galerija «Zlati ajngel»

U srijedu, 9. ožujka u 19 sati bit će otvorena izložba OBLIKOVANJE PROSTORA I OBLIKOVANJE U PROSTORU na kojoj se predstavlja desetoro predavača na GRADITELJSKOJ ŠKOLI U ČAKOVCU (Darija Dujam, Krešimir Hlebec, Petar Križnar, Bojan Miljančić, Tamara Mustač, Vesna Osojnički, Suzana Šestan, Dario Štokić, Andrija Večenaj i Vanja Vrbanec). Izložba je organizirana u okviru obilježavanja 20-te obljetnice postojanja Odjela likovne umjetnosti i dizajna pri ovoj školi, a ujedno i kao dio proslave njezine 55-te godišnjice. Prošle je godine u nešto izmijenjenom sadržaju bila pokazana u Centru za kulturu Čakovec i pri tom pobudila veliki interes, a kreativnost i umjetničko stvaralaštvo profesora koji su vlastitim izborom ali i vođeni životnim prilikama sada pedagoški djelatnici prepoznata je kao nesvakidašnja osobna predanost primarnoj struci i životnom određenju.

Izložba je dio programa GRADSKOG MUZEJA VARAŽDIN – SRIJEDA U MUZEJU - galerija «Zlati ajngel» Varaždin,  a ostaje otvorena do 26. ožujka 2016. godine.